MENU
 

Majlis Daerah Tapah
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Shahrul Affendi Bin Baharudin Yang DiPertua M54 05-4011326 05-4012288 ydpmdtapah@mdtapah.gov.my
Tn.Hj.Muhamad Sahlan B.Husnin Setiausaha N48 05-4011326 05-4012288 muhamadsahlan@mdtapah.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Farah Nabila Binti Zamri Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 farahnabila@gov.my
Mior Hafizuddin Bin Mior Kamaruzzaman Pembantu Operasi N11 05-4011326 05-4012288
Muhamad Hilman Bin Mohd Nasir Penolong Pegawai Tadbir N29 05-4011326 05-4012288 hilman@mdtapah.gov.my
Mohd Iqbal Bin Mohd Noor Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 05-4011326 05-4012288 iqbal@mdtapah.gov.my
 Syahida Bt. Mohd. Zin Syahida Bt. Mohd Zin Pembantu Tadbir N22 05-4011326 05-4012288 syahida@mdtapah.gov.my
Sarah Mawarni Binti Ismail Pembantu Tadbir N22 (KUP) 05-4011326 05-4012288 sarah@mdtapah.gov.my
Norsahani Azura Binti Jaafar Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 azura@mdtapah.gov.my
Muhammad Firdhaus Bin Dzulkefli Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 firdhaus@mdtapah.gov.my