MENU
 

Majlis Daerah Tapah
Photo Name Designation Tel Fax Email
TPr. Tuan Haji Zuhairi Bin Haji Hashim Setiausaha N48 05-4011326 05-4012288 zuhairi@mdtapah.gov.my
Management Services Department
Photo Name Designation Tel Fax Email
Muhamad Hilman Bin Mohd Nasir Penolong Pegawai Tadbir N36 05-4011326 05-4012288 hilman@mdtapah.gov.my
Mohd Iqbal Bin Mohd Noor Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 05-4011326 05-4012288 iqbal@mdtapah.gov.my
Siti Marliana Binti Zainuddin Pembantu Tadbir N22 05-4011326 05-4012288
Sarah Mawarni Binti Ismail Pembantu Tadbir N22 (KUP) 05-4011326 05-4012288 sarah@mdtapah.gov.my
Norsahani Azura Binti Jaafar Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 azura@mdtapah.gov.my
Esyatul Zahra Binti Ariffin Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 esyatul@mdtapah.gov.my
Mohamad Hafiz Bin Mohamed Haniba Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 hafiz@mdtapah.gov.my
Nor Farah Nabila Binti Zamri Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 farahnabila@gov.my
Fatin Atikah Binti Ahmad Termizi Pembantu Tadbir N19 05-4011326 05-4012288 fatin@mdtapah.gov.my